Kolleegidega Koos – Erasmus + HKHK töötajatele

Kui kauaoodatud positiivne rahastamisotsus uuest Erasmus+ projektist HKHK-sse jõudis võeti teade vastu rõõmuovatsioonidega ning mindi rõõmsal meelel suvele vastu, et sügisel juba värske energiaga uutele tegudele vastu astuda.

Erasmus+ projekt – „Õppeprotsessi kvaliteedi parandamine õpetajate koostöö ja erialase pädevuse tõstmise kaudu.“ leiab aset 2016/17 õppeaastal ning viib nelja riiki kaheksa õpetajat ja annab lisaks kolmele õpetajale võimaluse stažeerida partnerkoolide praktikaettevõtetes Prantsusmaal ja Soomes.

Õpiränded viivad seekord Taani, Soome, Saksamaale ja Hispaaniasse ning igasse riiki sõidab koostööd tegema 2 õpetajat, kelle tegevusi ja kogemusi selles blogis käsitlema hakkame. Stažeerivad õpetajad saavad kõik võimaluse oma blogi pidada ning neid saab lugeda selle blogi BLOGROLList.

Kuna selle projekti märgusõnaks on KOOSTÖÖ, siis kõiki siin kirjapandud kogemusi võib alati jagada ka sotsiaalmeediakanalites, väga teretulnud on lugejate kommentaarid ning igasugune tagasiside kõikide kollegide poolt.

suvele_vastu
Töötajad rõõmustavad 🙂

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s